Bezmaksas konsultācijas topošajām un esošajām nevalstiskajām organizācijām Valkā

Latvijas – Igaunijas institūtā 13. novembrī no plkst. 13:00 nozares speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas esošajām un topošajām nevalstiskajām organizācijām (NVO). Speciālisti skaidros par NVO pamatdarbības, juridiskiem, grāmatvedības un komunikācijas jautājumiem, kā arī par projektu pieteikumu sagatavošanu. Konsultācijām līdz 8. novembrim var pieteikties Latvijas – Igaunijas institūtā (instituts@valka.lv, tel. 64781193).

Par NVO juridiskajiem jautājumiem, darbības ilgtermiņa plānošanu un stratēģijas izstrādi interesentus konsultēs Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs, kas ikdienā strādā ar ziedotājiem un dažāda apjoma projektiem. Par grāmatvedības dokumentu kārtošanu, gada pārskata sagatavošanu, ziedojumu uzskaiti un citiem saistītiem jautājumiem konsultēs ilggadēja NVO grāmatvede Inese Ločmele. Par projektu iesniegumu sagatavošanu un oriģinālu projekta idejas izstrādi konsultēs Vidzemes plānošanas reģiona speciāliste Ina Miķelsone. Savukārt par interneta, komunikācijas tehnoloģiju un sociālo mediju izmantošanu organizācijas ikdienas darbā konsultācijas sniegs Zane Ābelīte-Medne, Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste, kas atbild par organizācijas ikdienas komunikāciju publiskajā telpā un saziņu ar ziedotājiem.
Konsultācijas notiek projekta “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidzemē 2012” ietvaros, kuru ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu īsteno Valmieras novada fonds kopā ar Vidzemes partneriem: Alūksnes un Apes novada fondu, Latvijas – Igaunijas institūtu un Vidzemes plānošanas reģionu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru