Stila nodarbība
2017.gada 04.martā plkst.11:00 profesionāla stiliste Ineta Zariņa aicina uz stila nodarbību  "Aksesuāri un stilīga imidža noslēpumi". 

Inetas Zariņas ceļš stilistes profesijā aizsākās jau 90-to gadu sākumā līdz ar termina „imidžs” parādīšanos. Darbojas kā krāsu un stila konsultante, meikapa speciāliste. Ikdienā aktīvi strādā ar individuāliem klientiem, lasa lekcijas, vada stila kursus un meistarklases, veido klientiem stila pārvērtības. Sniedz personīgā un biznesa stila konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem. Ineta sadarbojos ar TV un ir galvenā padomdevēja raidījumam "Stila padomi" kopā ar TC "Valleta", Valmierā.
Stila kursu nodarbībā, uzzināsiet kā pareizi  izvēlēties aksesuārus, kā tos iesaistīt apģērbu komplektā. Iemācīsieties, kā ar dažu akcentu nomaiņu pārvērst tērpa raksturu un to padarīt vairāk pielietojamu.
Radīsiet atbildes uz jautājumiem - kas ir stils un kas imidžs? Kas veido stilīgu imidžu? Vai apģērbs? Ne tikai! Vēl ir 4 svarīgi komponenti, kurus kopīgi noskaidrosim! Un vēl – kā nekļūt par modes upuri, tomēr izskatīties stilīgi un moderni!

Dalības maksa par vienu nodarbību € 10.00
Pieteikties pa tālruni 64781193 vai 29393315
Esiet laipni gaidīti!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru