Stila nodarbība
Profesionāla stiliste Ineta Zariņa ielūdz uz stila nodarbību

2017.gada 04.februārī plkst.11:00 profesionāla stiliste Ineta Zariņa aicina uz stila nodarbību  "Meikaps savam skaistumam". 

Inetas Zariņas ceļš stilistes profesijā aizsākās jau 90-to gadu sākumā līdz ar termina „imidžs” parādīšanos. Darbojas kā krāsu un stila konsultante, meikapa speciāliste. Ikdienā aktīvi strādā ar individuāliem klientiem, lasa lekcijas, vada stila kursus un meistarklases, veido klientiem stila pārvērtības. Sniedz personīgā un biznesa stila konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem. Ineta sadarbojos ar TV un ir galvenā padomdevēja raidījumam "Stila padomi" kopā ar TC "Valleta", Valmierā.
Stila kursu nodarbībā uzzināsiet, kādi meikapa produkti nepieciešami pilna grima uzklāšanai un kā tos izvēlēties. Mācīsimies saskatīt, kādus toņus izvēlēties, lai sejā akcentētu skaistāko. Noteiksim sejas formu un līnijas, kā arī ideālo uzacu formu. Pašas mācīsieties uzklāt meikapu, saņemot individuālu palīdzību un padomus. Līdzi jāņem savs kosmētikas maciņš un galda spogulītis! Meikapa noslēpumus atklās stiliste-vizāžiste.

Dalības maksa par vienu nodarbību € 10.00
Pieteikties pa tālruni 64781193 vai 29393315
Esiet laipni gaidīti!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru