Stila nodarbības

2017.gada 21.janvārī plkst.11:00 profesionāla stiliste Ineta Zariņa aicina uz stila nodarbību  "Kārtība skapī - kārtība galvā". 

Inetas Zariņas ceļš stilistes profesijā aizsākās jau 90-to gadu sākumā līdz ar termina „imidžs” parādīšanos. Darbojas kā krāsu un stila konsultante, make-up speciāliste. Ikdienā aktīvi strādā ar individuāliem klientiem, lasa lekcijas, vada stila kursus un meistarklases, veido klientiem stila pārvērtības. Sniedz personīgā un biznesa stila konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem. Ineta sadarbojos ar TV un ir galvenā padomdevēja raidījumam "Stila padomi" kopā ar TC "Valleta", Valmierā.
Nodarbības laikā uzzināsiet kā pareizi revidēt garderobi, nevis, lai rezultātā iegūtu lielu kaudzi izmetamu drēbju, bet lai ieraudzītu ideju jaunai garderobei. Izskaidros, kas rada iepirkšanās haosu un iemācīs, kā ar to tikt galā. Iepazīstinās ar dažādu cenu kategoriju veikaliem, zīmoliem, to plusiem un mīnusiem. Radīsiet atbildes uz tādiem jautājumiem - vai labāk iet vienai iepirkties, vai ar kādu kopā? Cik drēbes pirkt vienā reizē? Vai drīkst savienot dažādu zīmolu un cenu kategoriju apģērbus? Kā un cik daudz izmantot pārdevēju palīdzību? Un vēl, uzzināsiet, cik pozitīvi un negatīvi jūsu pirkumu var iespaidot uzlaikošanas kabīnes un citi mārketinga triki.

Dalības maksa par vienu nodarbību € 10.00
Pieteikties pa tālruni 64781193 vai 29393315

Esiet laipni gaidīti!
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru