Aicinam uz tikšanos ar Inesi Ziņģīti 

Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām. /I.Ziņģīte/ 

Aicinām 10.novembrī plkst.14:00 Valkā, Beverīnas ielā 3 uz tikšanos un līdzdarbošanos ar tautā iemīļoto veselīga dzīvesveida piekopēju un popularizētāju - Inesi Ziņģīti!

Apbrīnojami enerģiska sieviete, kas pati sevi izcēla no paralīzes gultas un arī tagad, vairāk kā 70 gadu vecumā, ir neticami sprigana.

Kad akrobātikas nodarbībās 20 gadu vecumā Inese traumēja mugurkaulu, viņa saprata, ka dzīve jāsāk no jauna. Tiesa, tas prasīja milzu gribasspēku un darbu ar sevi. Inese Ziņģīte par nozīmīgākajiem veselīga dzīvesveida aspektiem, ko nenogurusi visiem atkārto, uzskata pareizu gulēšanu, atmošanos un rīvēšanos ar mitru dvieli un rāpošanu.

Viņas galvenā dziedniecības metode, pašas izdomāta un daudzu gadu laikā pilnveidota, ir berzēšanas ar frotē dvieli. Ar rīvēšanos Inese Ziņģīte nodarbojas katru rītu līdz āda kļūst sārta un jūtams siltums. Par šo metodi uzrakstītas grāmatas, vadītas neskaitāmas nodarbības un demonstrējumi, bet par tās iedarbību liecina Inese Ziņģītes dzīvesprieks un staltā stāja.

Kāpēc cilvēkam būtu jārāpo visu mūžu? Tāpēc, ka tas ir visefektīvākais un visvienkāršākais līdzeklis, kā nostiprināt un sabīdīt mugurkaula skriemelīšus, padarīt elastīgas visas saites, ar ko pie mugurkaula piestiprināti mūsu locekļi, un neļaut izliekties lāpstiņām. Un pats galvenais - rāpošana neprasa nekādus kapitālieguldījumus! Rāpot var jebkur, jebkad un visos apstākļos. "Vēl līdz šai dienai esmu taisna, lokana, bez ikdienas sāpēm un ārstu izrakstītām ripām. Es pati ieeļļoju savas locītavas un skriemelīšus. Viss kustas, un līdz ar to visās spraudziņās ieplūst vai izstrādājas nepieciešamā asinsrite un vielas, kas ieeļļo locītavas," uzskata Inese Ziņģīte.
Vēl vairāk veselības, mundruma un lokans mugurkauls nav vienīgās lietas, ko Inese stāsta savā nodarbībā. Bet galvenais, ka tas ir tik vienkārši - to ko saņem seja samīļota, noglāstīta, izmasēta - tas arī jāsaņem ķermenim, jo ķermeņa asinsrite notiek tieši ādā un āda ir tā galvenā, kas sūta impulsus tālāk.

Nodarbības laikā būs iespēja ne tikai ieklausīties Ineses Ziņģītes padomos, bet arī pašiem pamēģināt īstenot viņas ieteikumus.

Tāpēc tiem, kas  vēlēsies ne tikai  klausīties, bet arī darboties, līdzi jāpaņem 1,20 m garš frotē dvielis, brīvs apģērbs un īsās zeķītes.

Aicinām ikvienu, kam rūp sava veselība!
 

Dalības maksa € 5.00
Pieteikties pa tālruni 64781193 vai 29393315

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru