Drīz sāksies mednieku kursi, vēl var pieteikties

Kļūt par mednieku vai medību vadītāju var tepat Valkā. Jau 16.maijā sāksies kursi. Vēl ir iespēja pievienoties topošo mednieku apmācību grupai.
Aicinām izmantot iespēju, jo šāda veida kursi Valkā nenotiek regulāri. Apmācība organizēta sadarbībā ar Meža konsultāciju pakalpojumu centru, kas nodrošina  kompetentus pasniedzējus, izzinošu un praktiski izprotamu mācību procesu un noderīgus izdales materiālus. Tā kā pasniedzēji piedāvā kursus dažādās Latvijas vietās, vadoties pēc grupas nokomplektēšanas, ir grūti noteikt, vai mednieku apmācība Valkā notiks arī nākamajā gadā.


Kursi notiks 16., 17., 23. un 24.maijā, bet 30.maijā būs skolas teorijas eksāmens un praktiskais eksāmens šautuvē.  Mācību maksa ir 170 EUR.  Pēc kursa beigām dalībnieki saņems apliecību, kas vajadzīga, kārtojot eksāmenu Valsts meža dienestā, lai kļūtu par mednieku.

Programmā iekļauta medību likumdošana un dokumentācija, ieroču likumdošana, dzīvnieku bioloģija un ekoloģija, uzskaite, populāciju selekcija, biotehniskie pasākumi un postījumu novēršana, skaidrojums par CIC (Starptautiskās medību un medījamo dzīvnieku aizsardzības komitejas) medību trofeju vērtēšanas sistēmu un trofeju pirmapstrādi, medījamo dzīvnieku slimībām, medību tradīcijām Latvijā un pasaulē, informācija par šķirnes medību suņiem, jaunākajiem pētījumiem medību saimniecībā. 

Pieteikšanās: zvanot 64781193, 29158517 vai rakstot uz instituts@valka.lv

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru