Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena/ Valka - Valga Ettevõtjate spordipäevSestdien, 14.septembrī no plkst.13.00 Valkas pilsētas stadionā notiks 1. Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena. Tās mērķis ir – iepazīties ar kaimiņpilsētas uzņēmējiem un nodibināt sadarbības kontaktus, kā arī jautri un aktīvi pavadīt laiku.

Laupäeval, 14.septembril kell 13.00 toimub Valka linna staadionil 1. Valka-Valga ettevõtjate spordipäev. Spordipäeva eesmärgiks on  tutvuda naaberlinna ettevõtjatega, leida uusi koostööpartnereid ning lõbusalt ja aktiivselt aega veeta.Plānotās sporta aktivitātes būs akcentētas nevis uz augstiem sportiskiem rezultātiem, bet gan uz atraktīvu kopā būšanu. Lai veicinātu dalībnieku iepazīšanos un savstarpēju sadarbošanos, sporta sacensības notiks jauktās komandās.
Dienas programma:
Plkst.12.30 – dalībnieku reģistrēšanās, iepazīšanās un komandu veidošana;
Plkst.13.00 – sporta dienas sākums: Valgas pilsētas un Valkas novada vadītāju atklāšanas vārdi, informācija par sacensībām;
No plkst.13.15 līdz 16.45 – dažādas izklaidējošas sacensības komandām (futbols, volejbols, šautriņu mešana, šaušana utt.)
Plkst.17.00 – apbalvošana

Papildus informācija:
Attīstības un projektu daļas Projektu vadītāja Jana Putniņa, 64722250

___

Planeeritud sportlike tegevuste põhirõhk ei ole mitte kõrgetele sportlikel saavutustel, vaid  just toredal koosviibimisel. Selleks, et edendada võistlejate tutvumist ja ühist koostööd, toimuvad võistlused segavõistkondades.
Päevakava:
Kl 12.30 – võistlejate registreerumine, tutvumine ja võistkondade loomine;
Kl 13.00 – spordipäeva algus: Valga linna ja Valka kihelkonna juhtide avakõned, informatsioon võistluse kohta;
Kl 13.15-16.45 – erinevad meelelahutuslikud võistlused võistkondadele (jalgpall, võrkpall, noolevise, laskmine jne);
Kl 17.00 – autasustamine

Lisainfo:
Projektijuht Jana Putniņa, +37164722250

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru