Ziedonis rotās„Vai cilvēks beidzas savos pirkstu galos?” jautājis Ziedonis. Radošo kursu dalībnieki var droši atbildēt, ka pirkstu gali, svarīgākais no instrumentiem, nav robeža. Darbos ieliktās domas, sajūtas, raksturs iziet ārpus izstrādājuma kontūrām un aicina skatītājus likt lietā savu iztēli. 
Izstādes atklāšana – 28. maijā plkst. 17:00 Latvijas – Igaunijas institūtā.
Galvenokārt būs apskatāmas dažādas rotas, kas tapušas no pērlītēm. Skolotāja Aire Hulkko stāsta, ka Valkas meiteņu – pērļotāju grupa ir paraugs igauņu rokdarbniecēm gan pacietības, gan fantāzijas ziņā. Lai gan shēmas bijušas vienādas, rotas ir kā ziedonis – krāšņas, dažādas, katra gaumei atbilstošas.
Visu gadu cītīgi darbojās arī Daigas Soloveiko vadītā radošā grupu, kur tika apgūtas dažādas tehnikas. Katra reize bija kā pārsteigums – cik daudz veidos var pagatavot skaistas dāvaniņas. Šobrīd tās jau ir nonākušas pie jaunajiem īpašniekiem, taču izstādes laikā varēs apskatīt bildes no tapšanas procesa.
Liels paldies skolotājām par dalīšanos ar zināšanām un entuziasmu, paldies kursantiem par prieku sejā pēc pavadītā vakara un jokiem, ja kaut kas nesanāk, kā plānots.
Izstāde apskatāma līdz 27. jūnijam.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru