Prezentēs Starptautiskā studiju centra izveidi Valkā

2006.
Otrdien, 17.oktobrī plkst.15.00 Latvijas Universitātes (LU) Zinātniskajā kafejnīcā (Rīgā, Raiņa bulvārī 19) prezentēs ES PHARE 2003 „Pārrobežu sadarbības programmas Baltijas jūras reģionā” projektu „Starptautiskā studiju centra izveide Valkā”.

 
Prezentācijas pasākums sāksies ar LU prorektora prof.Jura Krūmiņa un Valkas mēra Venta Armanda Kraukļa svinīgajām uzrunām.
Tālāk sekos projekta vadītājas Undas Ozoliņas projekta idejas prezentācija, kurā klātesošie gūs pavisam nelielu ieskatu vēsturē, kā arī iepazīsies ar studiju centra veco ēku un jauno piebūvi.
Projekta gaitā ir aktīvi strādāts pie austākās izglītības programmu pielāgošanas un profesionālās pilnveides programmu un tālākizglītības kursu izstrādes. Programmu darba grupa ir izstrādājusi arī e-kursus, uz kuriem ir likts lielāks uzsvars un prezentācijā tiks akcentētas šo kursu priekšrocības. Īsu ieskatu paveiktajā sniegs projekta programmu darba grupas dalībnieki un LU Ekonomikas un vadības fakultātes mācībspēki - docents Viesturs Pauls Karnups, profesore Ērika Šumilo, profesore Inta Brūna un profesors Grigorijs Oļevskis. Prezentētas tiks dažas no izstrādātajām studiju programmām – jaunā ekonomika un starptautiskā sadarbība Baltijas jūras reģionā, grāmatvedība, uzņēmējdarbība Krievijā un citas. Savukārt, jau notikušo vasaras skolu vidusskolēniem „Vai es varu un vēlos kļūt uzņēmējs?” prezentēs šīs aktivitātes koordinatore Līga Veinberga un vasaras skolas dalībniece Māra Pružinska.
Ar projekta mārketinga stratēģiju iepazīstinās SIA „NK Konsultāciju birojs” projektu vadītāja Madara Grīnšteine, kura arī palīdzēs rast atbildi uz jautājumu – kāpēc studēt Valkā.
Visiem interesentiem būs pieejami arī projekta ietvaros izstrādātie LU Valkas Starptautiskā studiju centra (SSC) jaunie bukleti latviešu, igauņu, krievu un angļu valodās. Pasākums noslēgsies ar visu klātesošo kopīgu tostu LU Valkas SSC.
Valkā un Valgā projekta prezentācijas pasākums būs 8.novembrī. Šis pasākums nedaudz atšķirsies ar to, ka tiek plānota arī kopīga došanās uz objektiem.

1 komentārs:

  1. Benjamiņa kungs pārsniedza viņu prasības, lai palīdzētu man ar aizdevumu, kuru es izmantoju, lai paplašinātu savu aptieku biznesu. Viņi bija draudzīgi, profesionāli un absolūti dārgakmeņi, ar kuriem strādāt. Es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, sazināties. Lfdsloans@outlook.com.WhatsApp ... + 19893943740.

    AtbildētDzēst